Aleksandar Hotel Restaurant & Wine Bar“ u Rafailovićima posluje u sklopu kompanije „Klikovac“. Naš cilj je da svim svojim gostima pružimo najbolju moguću uslugu. S tim u vidu, angažujemo ljude koji njeguju iste vrijednosti kao mi jer u našoj kompaniji vjerujemo u saradnju, povjerenje i uzajamno poštovanje.

Restoran  „Aleksandar Hotel Restaurant & Wine Bar“ oglašava slobodnu radnu poziciju:

SOBARICA

OPIS POSLA:

  • Obavlja poslove spremanja i održavanja besprekorne higijene hotelskih soba, staklenih površina hodnika stepeništa,  kupatila, balkona, hotelskih ulaza, predulaza i neposrednog okruženja hotela
  • Vrši zamjenu posteljine, peškira, sapuna, toaletnog papira i drugog potrošnog materijala
  • Vrši namještanje kreveta, čisti sobe, namještaj u sobi i drugim hotelskim prostorima
  • Trebuje od domaćice hotela potreban materijal za čišćenje soba i vodi računa o racionalnom trošenju potrošnog materijala
  • Šalje prljavo rublje na pranje, peglanje i čišćenje
  • Održava cvijeće u sobama
  • Po potrebi radi u vešeraju hotela

NUDIMO:

  • Odlicni uslovi rada

Zainteresovani kandidati svoje biografije mogu poslati na mail adresu: info@klikovac.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Sve informacije se mogu dobiti i na broj  telefona:  067/247-395