Grafo Group doo je jedna od vodećih štamparija u Crnoj Gori, sa fokusom na offset, digitalnu i plotter štampu, sa najsavremenijim mašinskim parkom renomiranih svjetskih proizvođača kao što su Heidelberg , Ryobi, Xerox i Mutoh.

Svojim širokim spektrom djelovanja u mogućnosti smo da klijentima ponudimo najsavremenija štamparska riješenja bilo da se radi o malim ili velikim tiražima, velikim štampanim površinama ali i kratkim produkcionim rokovima.

Account manager

Opis posla:
  • Koordiniranje i efikasan prenos informacija među zaposlenima unutar štamparije
  • Komunikacija sa klijentima
  • Vođenje operativne saradnje s postojećim klijentima
  • Prijem upita / davanje ponuda klijentima
  • Nadležan, ovlašćen i odgovoran za pravilno funkcionisanje nabavke i prodaje
  • Praćenje radnih naloga
  • Organizacija rada shodno prihvaćenim poslovima i datim rokovima
  • Poslovi fakturisanja, komunikacije sa knjigovođama
  • Evidencija ulazno izlazne dokumentacije
  • Rješavanje svakodnevnih kancelarijskih potreba, nabavka kancelarijskog materijala.
Uslovi:
  • Minimum 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama;
  • Ima sposobnost timskog rada i spreman za rad pod pritiskom;
  • Profesionalni odnos prema poslu i definisanom cilju;
  • Fleksibilnost u radu, lojalan, komunikativan i ljubazan;
  • Sposobnosti organizovanja rada, koordinacije različitih zadataka, postavljanja prioriteta
  • Poznavanje rada na računaru MS Office;
Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na E-mail adresu: grafogroup@t-com.me