Kompanija „Euro Petrol CG” doo Podgorica, koja se bavi veleprodajom i maloprodajom naftnih derivata i gasa preko maloprodajnih objekata-benzinskih pumpi „Euro Petrol“ sa pratećim sadržajima.

Zbog povećanog obima posla u Pravnoj službi, potreban nam je

DIPLOMIRANI PRAVNIK/CA
Mjesto rada:
Podgorica

Opis posla:

  • obavljanje opštih pravnih poslova
  • obavljanje kadrovskih poslova
  • pokretanje i vođenje upravnih postupaka
  • zastupanje društva pred sudovima i nadležnim organima u parničnim, vanparničnim, upravnim, prekršajnim i izvršnim postupcima
  • izrada normativnih akata društva,
  • praćenje zakonskih i podzakonskih propisa,
  • priprema za sastanke menadžmenta i izrada donijetih odluka
  • priprema dokumentacije radi učešća u javnim nabavkama
  • i drugih pravnih poslova iz djelatnosti kompanije
Neophodni uslovi i  kvalifikacije:
  • VII stepen stručne spreme, pravnog smera,
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva, poželjno u privatnom sektoru
  • Iskustvo u zastupanju pred državnim i sudskim organima
  • Znanje engleskog jezika
  • Precizna i organizovana osoba
  • Sistematičnost, tačnost i ažurnost
  • Dobra organizacija vremena i  više različitih obaveza u kratkim rokovima
Od Kompanije „Euro Petrol CG“ doo možete očekivati:
  • Rad u top menadžmentu
  • Konstantan rast i razvoj
  • Obezbijeđeno stručno usavršavanje
  • Rad na izazovnim projektima
  • Odličnu zaradu uz mogucnost ostvarenja dodatnog finansijskog stimulansa za ostvarene rezutate rada
  • Mogućnost dugoročnog zaposlenja
  • Mogućnost napredovanja u karijeri

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu: hr@europetrol.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.