Hotel Ramada Podgorica oglašava potrebu za radnim mjestom

Sobarica/Higijeničarka

Opis posla:

  • Radi na poslovima spremanja i održavanja higijenske ispravnosti soba i hotelskih prostorija;
  • Zadužuje sredstva za održavanje higijene, posteljinu, peškire;
  • Vodi evidenciju zaboravljenih stvari gostiju i o tome obavještava pretpostavljenog;
  • Odgovara za higijenu i ispravnost pranja, poliranja, sortiranja opreme, posteljine, kupatila, javnih površina;
  • Vrši poslove održavanja higijene u prostorijama domaćinstva i pripadajućim magacinima;
  • Ostali poslovi po nalogu nadređenog.

Uslovi:

  • Radno iskustvo min. 1.godine;
  • Poželjno znanje engleskog jezika;
Odgovornost, komunikativnost, sposobnost za timski rad, kolegijalnost i ljubaznost.

Biće uzeta u obzir samo potpuna dokumentacija, CV sa fotografijom i propratnim pismo. CV slati na domacinstvo@ramadapodgorica.me  ili  putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS do 15.06.2023.godine.

Biće kontaktirani samo kandidati koju uđu u najuži krug.