Clima Therm d.o.o. iz Podgorice raspisuje konkurs za poziciju:

Računovođa (m/ž)
Mjesto rada: Podgorica

Opis posla:
  • Unošenje I obrada knjigovodstvene dokumentacije u skladu sa propisima iz računovodstva (knjiženje izvoda, kontiranje, KUF, KIF, usaglašavanje sa Glavnom knjigom, evidencija stalne imovine, otpisi, amortizacija,.. )
  • Obračun PDV-a i ostalih poreskih obaveza i podnošenje poreskih prijava
  • Slaganje analitike kupaca i dobavljača, IOS-i
  • Praćenje I usklađivanje stanja robe u magacinu / popis
  • Saradnja sa finansijskim I poreskim institucijama, revizorskom i softverskom kucom
  • Obračun i isplata zarade, naknada i ostalih primanja zaposlenih, prijava I odjava radnika
  • Praćenje I primjena zakonskih I drugih računovodstvenih propisa
  • Izrada završnog računa
  • Ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca
Potrebne kvalifikacije/uslovi:
  • Rad na računaru
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na navedenim poslovima
  • Najmanje IV stepen stručne spreme
Od poželjnog:
  • Poželjan sertifikat računovodje I stepena
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Vozačka B kategorije
Svi zainteresovani kandidati mogu se prijaviti putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili putem maila na: biljana.racic@climatherm.me najkasnije do 01.06.2023 godine.