Vujačić Company d.o.o. oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

KONTROLOR NA LINIJI TEHNIČKOG PREGLEDA VOZILA

Opis posla:

  • Vrši kontrolu dostavljene dokumentacije i vodi računa o njenoj usaglašenosti sa fabričkom dokumentacijom o vozilu;
  • Provjerava opšte stanje i izgled vozila, stepen koordiniranosti, postojanje i ispravnost uređaja i sklopova koji su od značaja za bezbjednu vožnju;
  • Utvrđuje i kontroliše sastav izduvnih gasova dizel i benzinskih motora;
  • Utvrđuje jačinu buke koju vozilo stvara;
  • Provjerava da li za vozilo postoji cjelokupna propisana oprema i da li je ista ispravna za upotrebu;
  • Kontroliše da li vozilo ispunjava i sve ostale uslove propisane zakonskim i podzakonskim aktima za učešće u saobraćaju;
  • Ovjerava svojim potpisom obrasce o tehničkoj ispravnosti vozila;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.

Uslovi:

  • SSS - u četvorogodišnjem trajanju mašinski tehničar ili saobraćajni tehničar ili u trogodišnjem trajanju smjera automehaničar;
  • Radno iskustvo: 3 godine minimum;
  • Vozačka B kategorije;
  • Poznavanje rada na računaru.

Radno vrijeme: puno.

Ukoliko ste zainteresovati za ovu poziciju a ispunjavate gore navedene uslove svoju biografiju možete poslati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: a.vujacic@vujacic-company.me