Montenegrina Hotel & SPA je potpuno novi hotel na Crnogorskom primorju smješten u Rafilovićima, donosi potpuno novi šarm pomješan sa tradicionalnim Crnogorskim gostoprimstvom i svjetskim standardima hotelijerstva. Ukoliko smatrate da posjedujete sve potrebne kvalitete i spremni ste da postanete dio našeg tima možete konkurisati na sledeći oglas:

Supervizor domaćinstva - nadzornica

Uslovi:

  • Da posjeduje najmanje 2 godine iskustva u hotelima veće kategorije
  • Odgovorna i vrijedna osoba
  • Posvećena i razumije značaj besprekorne usluge
  • Usmjerena na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju
  • Posvećenost i spremnost za dodatno zalaganje i napredovanje
  • Poželjno poznavanje engleskog, ruskog ili francuskog jezika
Opis posla:
  • Odgovorna za cistocu i higijenu koju obavljaju sobarice / higijenicarke
  • Organizuje rad i vrši raspored za poslove na održavanju higijene i speremanja soba
  • Zadužena za čistoću povjerenog dijela hotela njegovog neposrednog okruženja kao i higijensko-tehničku ispravnost soba
  • Podnosi izvještaj o broju pripremljenih soba i utrošku materijala za održavanje
  • Kontroliše ostale sobarice, evidentira i normira njihov rad
  • Primjena hotelskih standarda u hotelskim sobama i objektima
  • Sarađuje sa recepcijom i upravnicima ostalih sektora
ZAPOSLENIMA NUDIMO:
  • Atraktivnu zaradu
  • Poslovno usavršavanje
  • Rad u dinamičnom i prijateljskom okruženju
  • Mogućnost cjelogodišnjeg angažmana za najbolje kandidate
  • Smještaj, hranu, naknadu za troškove prevoza

Zainteresovani kandidati mogu slati svoj CV  na e-mail adrese: hr@hotelmontenegrina.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.