Montenegrina Hotel & SPA je potpuno novi hotel na Crnogorskom primorju smješten u Rafailovićima, donosi potpuno novi šarm pomješan sa tradicionalnim Crnogorskim gostoprimstvom i svjetskim standardima hotelijerstva. Ukoliko smatrate da posjedujete sve potrebne kvalitete i spremni ste da postanete dio našeg tima možete konkurisati na sledeći oglas:

Sobarica

Uslovi:

  • Odgovorna i vrijedna osoba
  • Usmjerena na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju
  • Posvećenost i spremnost za dodatno zalaganje i napredovanje

Opis posla:

  • Ulazi u sobu i priprema je za čišćenje
  • Posprema krevet
  • Briše prašinu na namještaju i u cijeloj sobi
  • Obnavlja zalihe u gostinjskoj sobi i kupatilu
  • Čisti kupatilo
  • Čisti toalet i ormare
  • Usisava sobu i prostirke
  • Provjerava status sobe i brine se za sigurnost soba
  • Brine se za prisustvo potrebnih stvari u sobi prema dogovorenim standardima
  • Donosi i preuzima posuđene stvari gostima (pegla, daska za peglanje i slično)
  • Brine se za privatnost gostiju
  • Izvodi povremene radnje čišćenja (dubinsko čišćenje prostirki, generalno čišćenje i slično) kada je potrebno
  • Čisti spavaću sobu i podove
  • Dopunjava zalihe pića u mini baru
  • Brine se za čistoću i održava radni prostor u sobi
  • Brine se za radni prostor u hotelu
  • Odgovara na poziv gosta, preuzima utiske ili primjedbe gosta
  • Ima dozvoljen ulaz u sobe zbog čišćenja i pružanja ostalih usluga po potrebi
  • Odgovorna za praćenje standardnih procedura
  • Održava u urednom stanju opremu za rad i i inventar
  • Vodi evidenciju i odgovara za utrošeni sanitarni materijal i sredstva
  • Obavlja i druge poslove po nalogu nadzornice soba

ZAPOSLENIMA NUDIMO:

  • Atraktivnu zaradu
  • Poslovno usavršavanje
  • Rad u dinamičnom i prijateljskom okruženju
  • Mogućnost cjelogodišnjeg angažmana za najbolje kandidate
  • Smještaj, hranu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa, svoj CV mogu proslijediti na e-mail adresu: hr@hotelmontenegrina.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili je donijeti lično u centralu “ŠAJO” grupe, 8.Mart br. 36, Podgorica od 10h do 15h ili kancelariju hotela “Montenegrina” Rafailovići od 10h do 15h.

Za dodatne informacije, POZOVITE 068 822 932