Hotel Vile Oliva je hotel sa 4* u Petrovcu, sa dugom tradicijom u turistickoj ponudi Crne Gore. Hotel posjeduje 265 soba ukupnog kapaciteta od 700 kreveta sto ga čini ujedno i najvećim turističkim kompleksom u Petrovcu i jednom od većih resorta na crnogorskom primorju i budvanskoj rivijeri.

Hotel Vile Oliva Vam nudi mogućnost zapošljavanja na sledećoj poziciji:

Konobar

Uslovi:
  • Odgovorna i vrijedna osoba;
  • Usmjerena na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju;
  • Posvećenost i spremnost za dodatno zalaganje i napredovanje;
  • Odlično znanje engleskog jezika.
Opis posla:
  • Dočekuje goste i prezentuje im meni;
  • Predlaže jela i piće gostima;
  • Obavještava goste o specijalnim ponudama dana i promjenama u meniju, ako je došlo do istih;
  • Vrši pripremne i završne radove u restoranu - brine o čistoći opreme, inventara i prostora;
  • Tačnost i urednost - - visok nivo odgovornosti u obavljanju radnih zadataka;
  • Sklonost timskom radu - spremnost na kontinuirano usvajanje novih znanja i vještina;
  • Preuzimanje prihoda, izdavanje računa, naplaćivanje, vraćanje kusura;
  • Popunjava smjenu ukoliko neko od osoblja nedostaje ili po potrebi;
  • Uzima narudžbe i brine se za specijalne zahtjeve gostiju;
  • Prosljeđuje narudžbe šankeru I brine da ne dodje do greške prilikom izdavanja narudžbe;
  • Komunicira sa gostima i pomaže im sa upitima;
  • Sarađuje sa osobljem kuhinje, bara i ostalim kolegama kako bi sve išlo po planu i kako bi gost bio zadovoljan;
  • Servira hranu i piće gostima prema narudžbi;
  • Posmatra goste i brine se za njihovo zadovoljstvo hranom i pićem;
  • Blagovremeno odgovara na poziv gosta bez dodatnih zahtjeva;
  • Održava odgovarajuću atmosferu tokom obroka, dostavlja potrebne dodatke, ispunjava zahtjeve gostiju, nudi desert i piće, apservira stol, dopunjava čaše na stolu;
  • Otvara i sipa piće po propisima za stolom gosta;
  • Brine se za svoj uredan izgled i ponašanje tokom rada;
  • Upoznat je sa proizvodima i uslugama koje objekat nudi i iste zna i može prezentovati gostu;
  • Pomaže magacioneru sa dopunom zaliha i održava zalihe u restoranu i šanku;
  • Printa završni izvještaj i ostavlja dnevni pazar u front office -u i finansijskom odjeljenju;
  • Predaje izvještaj naplate putem kreditnih kartica;
  • Zatvara svoju smjenu na POS terminalu.
ZAPOSLENIMA NUDIMO:
  • Atraktivnu zaradu;
  • Poslovno usavršavanje;
  • Rad u dinamičnom i prijateljskom okruženju;
  • Mogućnost cjelogodišnjeg angažmana za najbolje candidate;
  • Smještaj, hranu.
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa, svoj CV mogu proslijediti na e-mail adresu: hr@pearlbeachresort.me / kadrovi@vileoliva.computem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili je donijeti lično u centralu “ŠAJO” grupe, 8.Mart br.36, Podgorica od 10h do 15h.
Za dodatne informacije, pozovite 068 822 932.