Pearl Beach Resort**** je crnogorski renomirani resort koji je, zahvaljujući jedinstvenoj poziciji na samoj obali i vrhunskom kvalitetu, prepoznatljiv van crnogorskih granica. Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima, Pearl Beach Resort Vam nudi priliku na sledećoj poziciji:

Agent prodaje (m/ž)

Uslovi:

  • Odgovorna i vrijedna osoba
  • Usmjerena na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju
  • Posvećenost i spremnost za dodatno zalaganje i napredovanje
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje rada na računaru

Opis posla:

  • Zaposleni je u obavezi da svakodnevno tokom svog radnog vremena prati e-mail nalog i odgovara na sve zahtjeve pristigle ovim putem kao i putem telefona, društvenih mreža, Google biznis naloga (šalje zvanične potvrde rezervacija i predračune, evidentira izmjene postojećih rezervacija);
  • Unosi rezervacije u hotelski sistem i obezbjeđuje pisanu prepisku za svaku rezervaciju pristiglu putem email-a, telefonskim putem ili preko nekog od online sistema sa kojima hotel sarađuje
  • Ažurira postojeće rezervacije, u skladu sa naknadnim zahtjevima nastalim putem e-mail-a ili telefonskim putem, uz obezbjeđenje odgovarajuće napomene u rezervaciji kolegama sa recepcije
  • Prati zahtjeve koji stižu putem extraneta online turističkih agencija, odgovara na zahtjeve kroz same extranetove i ažurira same rezervacije (unijete u hotelski sistem) na koje se zahtjevi odnose

ZAPOSLENIMA NUDIMO:

  • Atraktivnu zaradu
  • Poslovno usavršavanje
  • Rad u dinamičnom i prijateljskom okruženju
  • Mogućnost cjelogodišnjeg angažmana za najbolje kandidate
  • Smještaj, hranu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa, svoj CV mogu proslijediti na e-mail adresu: hr@pearlbeachresort.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS, ili je donijeti lično u centralu “ŠAJO” grupe, 8.Mart br.36, Podgorica od 10h do 15h ili kancelariju Pearl Beach Resort-a, Čanj od 10h do 15h.
Za dodatne informacije, POZOVITE 068 822 932

Internet stranica: www.pearlbeachresort.me