BOMBETON DOO raspisuje oglas za 1 izvršioca za sledeće radno mjesto:

GRAĐEVINSKI INŽENJER

Zaduženja:
  • Praćenje kompletnih procesa na projektima;
  • Organizacija gradilišta;
  • Komunikacija sa investitorima i nadzornim organima;
  • Komunikacija po potrebi sa ostalim sektorima u preduzeću;
  • Kontrola i organizacija rada podizvođača;
  • Koordinacija radnika na gradilištu;
  • Izvještavanje nadređenih o svim aktivnostima i rezultatima;
  • Uredno vođenje gradilišne dokumentacije;
  • Tehnička podrška u pripremi ponuda za tendere.
Uslovi za kandidate:
  • VI ili VII stepen stručne spreme građevinske struke;
  • Licenca za izvođenje radova je prednost u izboru kandidata, ali nije neophodna za  konkurisanje;
  • Sposobnost samostalnog i timskog rada;
  • Izražene organizacione sposobnosti;
  • Poznavanje rada na računaru Office paket, Outlook, AutoCad, MS-Project;
  • Poželjno znanje engleskog jezika;
  • Aktivan vozač - B kategorija.
Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju radnu biografiju/CV sa naznakom za koju poziciju konkurišu na E-mail: bombeton@t-com.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.