CALGO MN d.o.o. iz Podgorice,
raspisuje oglas za sljedeće radno mjesto:

Menadžer prodaje (m/ž)
Bar, Budva, Tivat, Kotor, Herceg Novi, Ulcinj

Opis posla:
  • Prezentacija, prodaja i ugovaranje poslova za proizvode čiji smo zastupnici i distributeri;
  • Komunikacija sa kupcima - održavanje postojeće mreže  kupaca i ostvarivanje kontakta sa novim kupcima;
  • Praćenje prodajnog procesa od kreiranja ponude do naplate;
  • Pozicioniranje robe, predlaganje promotivnih aktivnosti;
  • Odgovornost za realizaciju plana prodaje i naplate;
  • Svakodnevno izvještavanje o obavljenim poslovima;
  • Ostali poslovi po nalogu nadređenog.
Uslovi:
  • SSS/VSS sprema;
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Pregovaračke sposobnosti i preciznost i odgovornost u radu;
  • Sklonost ka timskom radu.
Nudimo vam:
  • Rad u stabilnoj i sigurnoj firmi;
  • Rad u dinamičnom radnom okruženju;
  • Odličnu priliku za odgovorne i zainteresovane kandidate, bez obzira na radno iskustvo.
Ukoliko želite da postanete dio firme Calgo MN d.o.o., svoj CV sa fotografijom pošaljite na mail: office@calgomn.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Napomena: Firma Calgo MN d.o.o. zadržava pravo da na razgovor pozove samo kandidate koji uđu u uži krug.