LINSA TRADING oglašava sledeće slobodno radno mjesto:

Administrativni radnik

Opis posla:

  • Fakturisanje
  • Prikupljanje i obrada podataka u računovodstvene svrhe
  • Prikupljanje i obrada podataka za analizu poslovanja
  • Kontrola ulaznog i izlaznog PDV-a i usaglašavanje sa knjigovodstvom
  • Praćenje i kontrola troškova
  • Praćenje stanja obaveza i potraživanja
  • Izrada finansijskih i prodajnih izveštaja
  • Plaćanja putem e-bankinga, i knjiženje izvoda
  • Vođenje evidencije o prijemu i plaćanju dospelih instrumenata plaćanja i o njihovoj blagovremenoj naplati
  • Usaglašavanje obaveza i potraživanja, izrada predloga kompenzacija, cesija, asignacija
  • Ostali finansijsko-administrativni poslovi

Uslovi:

  • Neophodno radno iskustvo minimum 2 godine aktivno, na istim ili sličnim poslovima
  • Sklonost matematičkim predmetima i analitici
  • Poznavanje MS Office paketa (Excel napredni nivo – uslovno)
  • Odgovornost, analitičnost, sistematičnost, preciznost, samostalnost
  • Poznavanje engleskog jezika – obavezno
  • Prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom u sektoru trgovine

Šta nudimo:

  • Radno vreme od 9h do 17h
  • Redovna isplata primanja
  • Obavezna prijava radnika
  • Kancelarija u ICP BUSINESS CENTRU, Mahala, Golubovci

Ukoliko želite da se prijavite na ovaj oglas pošaljite nam svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na E-mail: danijela@icp-group.me