Cerovo DOO je kompanija koja 30 godina uspješno posluje na teritoriji Crne Gore u djelatnosti prodaje kompletnog asortimana građevinskog materijala za izvođenje grubih, finih i završnih radova, te je pored profesionalnog odnosa prema klijentima i potrošačima ista prepoznata kao komapanija sa društveno odgovornim poslovanjem koja svoje radnike smatra članovima uspješnog tima te im pored svih zakonom zagarant vanih prava obezbjeđuje dodatne benefite i povoljnosti.

Zbog otvaranja novog poslovnog centra u Podgorici imamo potrebu za pozicijom:

Šef sektora drvni sektor / Home Decor (m/ž)

OPIS POSLA:
  • Poznavanje kompletnog asortimana podovi, vrata, kućna dekoracija;
  • Organizacija i koordinacija rada sektora u skladu sa zakonskim propisima, kompanijskim procedurama i postavljenim ciljevima;
  • Kontrola pri otpremi i prijemu robe iz magacina;
  • Vođenje i ažuriranje evidencije o uskladištenim proizvodima, rokovima trajanja, izdavanju i zalihama proizvoda;
  • Administrativno i kadrovsko upravljanje sektorom;
  • Saradnja sa sektorom nabavke i prodaje te organizacija i kontrola rada Poslovnice/sektora.
USLOVI:
  • Izražene komunikativne i organizacione sposobnosti;
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Poznavanje rada na računaru.
NUDIMO:
  • Odgovarajuća plata koja zavisi od obima posla, iskustva i zalaganja;
  • Mogućnost za ostvarivanjem bonusa;
  • Poslovnu, profesionalnu i dinamičnu atmosferu rada.
Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju/CV (sa fotografijom) sa naznakom za koju poziciju konkurišu na sledeći E-mail: posao@cerovo.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.