Štamparija Copy Center d.o.o sa sjedištem u Podgorici, čija je djelatnost pružanje usluga štampe malog i velikog formata raspisuje konkurs za poziciju:

ADMINISTRATIVNI RADNIK

Mjesto rada: Podgorica

 Opis posla:

  • Odgovornost za administrativno/pravni segment u štampariji;
  • Komunikacija sa knjigovostvom i objezbjeđenje Zakonom propisane dokumentacije;
  • Apliciranje i obezbjeđenje dokumentacije iz državnih ustanova;
  • Obrada dokumentacije, obrada, arhiviranje ulaznih i izrada i arhiviranje izlaznih računa;
  • Arhiviranje dokumentacije ugovora sa firmama saradnicima;
  • Prikupljanje podataka i evidencija ostvarenih prometa stamparija I fotokopirnice
  • Kontrola uplate pazara i prometa
  • Evidentiranje obaveza za placanje na osnovu racuna, predracuna, ugovora I slicno kao I oni koji su placeni za maloprodaju.
  • Obavlja sve aktivnosti u skladu sa internim pravilima privrednog drustva
  • Obavlja ostale poslove iz djelokruga rada po nalogu neposrednog rukovodioca.
  • Poružba materijala od eksternih saradnika.

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Obavezno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimum 2 godine;
  • Ažurnost, preciznost u vođenju evidencije, poznavanje poslovne korespondencije;
  • Posjedovanje organizacionih sposposobnosti, određivanje prioriteta i multitasking.

Ukoliko ste zainteresovani za navedeni oglas molimo Vas da nam proslijedite svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu:posao@copy-center.me
Kontakt telefon:
020 675 827.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.