Idea, jedan od vodećih maloprodajnih lanaca u zemlji, raspisuje oglas za radno mjesto:

Vozač - dostavljač sa C kategorijom za veleprodaju
Lokacija:
Podgorica

Opis posla:

  • Obilazak kupaca/dobavljača koje pokriva po zadatom rasporedu;
  • Odvaja i dostavlja robu;
  • Realizuje prodaju u okviru zadatih kriterijuma;
  • Kontroliše isporuku, naplatu i ostala zaduženja iz domena posla;
  • Obavlja i druge srodne poslove po nalogu neposrednog rukovodioca, za koje je osposobljen.

Uslovi posla:

  • SSS, IV stepen;
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili srodnim poslovima;
  • Dobro poznavanje robe i artikala;
  • Aktivan vozač C kategorije;
  • Odgovoran odnos prema poslu i radnim zaduženjima;
  • Dobre komunikacione vještine;
  • Saradljivost i fleksibilnost.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: ljudski.resursi@mercator.me

Kandidati se mogu informisati o svim detaljima na br. telefona: 020 449 405 i 067 631 774.

Napominjemo da ćemo kontaktirati samo kandidate koji idu u uži izbor na osnovu pregleda biografija.