Vista Vidikovac je restoran sa 5 zvjezdica u turističkoj ponudi Crne Gore, sa inovativnim pristupom tradicionalnoj i mediteranskoj kuhinji.

Lociran na brdu iznad Starog grada Budva, Vista Vidikovac pruža jedinstveni pogled na grad Budva, sa posebnim  pogledom na Stari grad koji ostavlja bez daha.

Vista Vidikovac širi svoj tim i otvara mogućnost zapošljavanja na sledećim pozicijama:

Šef kuhinje

Uslovi:
  • Radno iskustvo na traženoj poziciji
  • Radno iskustvo sticano u domaćim i inostranim prestižnim restoranima
  • Odgovornost, komunikativnost, sposobnost za timski rad, kolegijalnost i ljubaznost
  • Odlično poznavanje različitih kuvarskih metoda, sastojaka, opreme i alata
  • Sposobnost multitaskinga
  • Sposobonost rada pod pritiskim
  • Odlične sposobnosti upravljanja vremenom i radnim procesima
  • Znanje o najboljim i modernim kulinarskim trendovima
  • Poznavanje stranog jezika
Poseban opis posla za kuvare:
  • Priprema menija i cjelokupne gastro ponude restorana
  • Priprema novih i unaprijeđenje starih recepata
  • Priprema i osmišljavanje restoranskih specijaliteta
  • Formiranje porcija po normativima te serviranje i dekorisanje jela;
  • Sposobnost prilagođavanja recepata shodno specifičnim zahtjevima korisnika (vegetarijanska opcija, bez mliječnih prozvoda i sl.)
  • Delegiranje zadataka ostalim zaposlenima u kuhinji
  • Obučavanje podrijeđenih u priremi aktuelnih i novih jela
  • Praćenje zaliha hrane i poručivanje u skladu sa potrebama
  • Priprema svih vrsta toplih i hladnih jela;
  • Poznavanje propisa iz oblasti sanitarne, higijenske i zaštite na radu
Konkurs je otvoren do popune radnih mjesta, kandidati koji ispunjavaju uslove će biti kontaktirani.

Kandidati koji zadovoljavaju prethodno navedene uslove, mogu poslati CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: vista.budva@gmail.com

Kontakt telefon: +382 67 269 680