Manor Interior Design & Luxury Furniture Studio iz Tivta, tražimo ambicioznog i motivisanog kandidata za sledeću poziciju:

Arhitekta ili dizajner enterijera

Obrazovanje:
  • Završene studije (osnovne + Master) arhitekture,  Dizajna enterijera ili srodnih tehničkih nauka
Radno iskustvo:
  • 2 do 3  godine radnog iskustva u projektovanju i opremanju enterijera
Programi:
  • Visoka stručnost u radu u sljedećim programima: Microsoft  Office, AutoCad, Adobe Photoshop, SketchUp
  • Poželjno poznavanje rada u programu InDesign
Vještine:
  • Organizacione vještine, efikasnost, efektivnost,  odgovoran pristup poslu,  kreativnost, motivacija i želja za učenjem, prodajne i komunikacione vještine
Jezici:
  • Engleski jezik, visoki nivo (konverzacija, čitanje, pisanje)
  • Poželjno znanje još jednog stranog jezika (italijanski ili ruski)
Opis radnog mjesta:
  • 2D projektovanje enterijera u fazi izrade koncepta, projektovanje namještja, izrada specifikacija namještaja i opreme u okviru projekata enterijera, izrada predmjera i predračuna.
  • Koordinacija sa klijentima,  saradnicima i izvođačima tokom faze projektovanja
  • Ostale operativne aktivnosti u timu
O nama:
  • Rad na luksuznim rezidencijalnim i hotelskim projektima enterijera (domaćim i internacionalnim)
  • Mogućnost usavršavanja (putovanja, treninzi, obuke)
  • Mogućnost napredovanja
  • Odlični uslovi
Poslovnu biografiju posati na email adresu: info@manor-montenegro.com  ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS