Lošinj Hotels&Villas (LH&V) hotelski je brend društva Jadranka turizam d.o.o. pod kojim djeluje šest hotela i 11 restorana te vile i apartmani smješteni na najatraktivnijim lokacijama otoka Lošinja, kapaciteta više od 3.500 gostiju. Lošinj Hotels&Villas raspisuje oglas za poziciju:

Kuvar (m/ž)

Opis posla:
  • pripremanje jela u hotelu prema standardima i procedurama rada
  • detaljno poznavanje jelovnika
  • porcioniranje i izdavanje jela prema zadanim normativima
  • usluživanje jela na liniji kao i nadopunjavanje istih
  • pridržavanje svih propisa o skladištenju namirnica i održavanje higijenskih standarda
  • kontrola kvalitete i kvantitete dostavljenih namirnica
  • briga o troškovima i racionalnom radu
  • briga o čistoći radnog prostora i radne opreme
Uvjeti:
  • stručna sprema: SSS ugostiteljskog usmjerenja – kuhar
  • poželjno radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji
  • poželjno radno iskustvo u hotelima visoke kategorije
  • radno iskustvo minimalno dvije godine
  • znanje minimalno jednog stranog jezika (engleski jezik)
Vještine:
  • marljivost, spremnost na učenje
  • usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
  • visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu
Nudimo Vam
  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok) bez naknade
  • osigurana radna odjeća i obuća
  • osigurana izrada sanitarne knjižice
  • inozemnim zaposlenicima osiguravamo i snosimo troškove izdavanja dozvole za boravak i rad te prijave privremenog boravka
  • stimulativna primanja,
  • na osnovnu plaću obračunava se minuli rad (staž u Hrvatskoj)  te svi dodaci na plaću; rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, noćni rad
  • stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
  • edukacije i mogućnost napredovanja
  • produžetak Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i evv. ostvarene dane godišnjeg odmora
  • naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu

Svi zainteresovani kandidati se mogu prijaviti putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.