Cerovo  DOO, je kompanija koja 30 godina uspješno posluje na teritoriji Crne Gore u djelatnosti prodaje kompletnog asortimana građevinskog materijala za izvođenje grubih, finih i završnih radova. Pored profesionalnog odnosa prema klijentima i potrošačima ista je prepoznata kao komapanija sa  društveno odgovornim poslovanjem, koja svoje radnike smatra članovima uspješnog  tima te im pored svih zakonom zagarantovanih prava obezbjeđuje dodatne benefite i povoljnosti.

Za potrebe naše kompanije, sa lokacijom pozicije u Radanovićima potražujemo:

Vozača

OPIS POSLA:
  • Upravljanje vozilom i obezbjeđenje robe
  • Briga o kvalitetu preuzete i isporučene robe
  • Odgovornost za vozilo,preuzetu dokumentaciju ,pravovremenu i tačnu isporuku robe
  • Održavanje vozila urednim
USLOVI:
  • Vozačka dozvola C ili E kategorije
  • Poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • Minimum III stepen školske spreme
NUDIMO
  • Obuku za navedenu poziciju bez obzira na iskustvo
  • Odgovarajuća plata koja zavisi od obima posla,iskustva i zalaganja
  • Mogućnost za ostvarivanjem bonusa
  • Vozila novije generacije
  • Zapošljavanje nerezidenata uz plaćene troškove radne dozvole
  • Poslovnu,profesionalnu i dinamičnu atmosferu rada.
Zainteresovani kandidat mogu poslati svoju biografiju/CV (sa fotografjom) sa naznakom za koju poziciju konkurišu  na sledeći e – mali: posao@cerovo.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.