Kompanija Klikovac d.o.o. je jedna od vodećih distributerskih kuća na teritoriji Crne Gore i na tržištu je prisutna već 29 godina. Od osnivanja pa do danas, pažljivo osluškuje tržište i reaguje na njegove promjene. Kompanija Klikovac je ponosna jer je jedna od onih kompanija koja, osim što se prilagođava tržištu, implementira veliki broj novina i na taj način utiče na njegov dalji razvoj.
Planovi i ciljevi za budućnost jednako su ambiciozni kao i oni do sada, a rast kompanije prati i rast zaposlenih.

Kompanija Klikovac raspisuje slobodno radno mjesto na poziciji:

Brend menadžer

Opis posla:
  • Razvijanje određenog brenda odnosno kategorije proizvoda.
  • Unapređivanje prodaje brenda, odnosno kategorije za koju je zadužen/a.
  • Predlaganje kvalitativnih ciljeva u cilju unapređivanja prodaje.
  • Supervizija tržišta kategorija za koje je zadužen i izvještavanje o istom.
  • Analiza konkurencije.
  • Učestvovanje u planiranju TM aktivnosti.
  • Učestvovanje u izradi planograma za pozicioniranje proizvoda.
  • Odgovornost za asortiman, pozicioniranje robe, cijene i akcije u maloprodajnim objektima.
Uslovi:
  • SSS, VS i VSS.
  • Najmanje 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama u distribuciji roba široke potrošnje.
  • Poznavanje retail tržišta Crne Gore.
  • Visok nivo organizovanosti, snalažljivosti i odgovornosti za povjerene obaveze.
  • Izražena komunikativnost i sklonost ka timskom radu.
  • Viši nivo poznavanja rada na računaru (MS Office: Word, Excel, PowerPoint).
  • Vozačka dozvola B kategorije.
Nudimo:
  • Stabilna i redovna mjesečna primanja;
  • Mogućnost ostvarivanja dodatne mjesečne stimulacije;
  • Mogućnost napredovanja;
  • Kompanijskog ljekara,
  • Pogodnosti kod banaka, maloprodaja i drugih agencija,
  • Prijatnu i stimulativnu radnu atmosferu.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS na E-mail adresu: info@klikovac.me ili pozvati na broj 020/872-606 za vise informacija.