Internacionalna kompanija CMM Investment Consulting Group, sa predstavništvom u Budvi, traži HR administratora.
Ako ste ambiciozna, lojalna i vrijedna osoba zainteresovana za rad u globalnom, dinamičnom i klijentima orijentisanom investicionom okruženju koje nagrađuje vašu kreativnost, inicijativu i doprinos, onda je CMM kompanija pravo mjesto za Vas!

HR Administrator

Opis posla:

  • Izrada i ažuriranje dokumentacije za prijavu i odjavu zaposlenih na obavezno socijalno osiguranje, kao i podnošenje dokumentacije na nadležne fondove
  • Izrada ugovora o radu, praćenje isteka ugovora i izdavanje prateće kadrovske dokumentacije
  • Izrada rješenja o destimulaciji, stimulaciji, opomene pred otkaz i prekidu radnog odnosa.
  • Komunikacija sa zaposlenima na dnevnom nivou u cilju prikupljanja podataka i pružanja informacija
  • Podrška zaposlenima u obezbeđivanju neophodnih potvrda o zaposlenju i prateće dokumentacije
  • Ažuriranje i vođenje baze podataka zaposlenih u kadrovskom programu
  • Predlaganje forme i sadržaja rešenja, odluka, pravilnika i ostalih dokumenata iz oblasti radno pravnih odnosa
  • Učestvovanje u izradi sistematizacije, klasifikacije i opisa radnih mjesta
  • Predlaganje forme i sadržaja rješenja, odluka, pravilnika i ostalih dokumenata iz oblasti radno pravnih odnosa
  • Učestvovanje u izradi i praćenju realizacije godišnjeg plana rada Sektora ljudskih resursa
  • Izrada redovnih i periodičnih izveštaja iz djelokruga svoga rada

Uslovi:

  • Bachelor diploma pravnog fakulteta
  • Poznavanje rada na računaru (obavezno poznavanje rada u Word-u i Excel-u)
  • Minimum godinu dana radnog iskustva na poslovima u ljudskim resursima ili administraciji, ili na sličnim poslovima
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Izražene komunikativne i organizacione sposobnost

Nudimo:

  • Smještaj
  • Opsežnu obuka i razvoj, mogućnosti za razvoj karijere
  • Međunarodno iskustvo

Kompanija CMM ima predstavnike širom svijeta, kao što su Rusija, Španija, Velika Britanija, Turska. Bavi se svim uslugama iz oblasti nekretnina: izgradnja, prodaja, iznajmljivanje, održavanje, opremanje, investicioni konsalting. Kompanija je osvojila nagradu na European Property Awards 2019-2020 i apsolutni je lider u poslovanju sa nekretninama u Crnoj Gori.

Molimo Vas da svoju prijavu, zajedno sa biografijom dostavite na adresu: hr@cmm-montenegro.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Radujemo se što ćemo primiti Vašu prijavu i upoznati vas u procesu!