Metalac market Podgorica” doo Podgorica je dio Metalac Grupe - Gornji Milanovac. Od 2006.g.  uspješno se bavi prodajom  Metalac posudja, Metalac bojlera, Metalac sudopera i drugog pribora za domaćinstvo na teritoriji Crne Gore.
Zbog širenja prodajne mreže oglašavamo slobodno radno mjesto:

Trgovac/Trgovkinja
2 izvršioca

Mjesto rada: Podgorica

Opis posla:

  • Primanje, izlaganje i prodaja robe;
  • Izgrađivanje i održavanje dobrih poslovnih odnosa sa potrošačima;
  • Održavanje urednosti radnog prostora;
  • Rad na fiskalnoj kasi, vođenje trgovačke knjige i drugih dokumenata;
  • Druga zaduženja po nalogu nadređenog.

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema ( III, IV stepen);
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima smatraće se prednošću.

Ostalo:

  • Odlične komunikacione sposobnosti;
  • Izražene vještine prodaje;
  • Ljubaznost i prijatan pristup kupcima
  • Preciznost i efikasnost na poslu;
  • Sposobnost rada u timu.
Svi zainteresovani kandidati prijavu i CV mogu poslati na mail: karijera@metalacmarket.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Zainteresovani kandidati sve informacije mogu dobiti na broj tel. 020/662-580.