Pearl Beach Resort**** je crnogorski renomirani resort koji je, zahvaljujući jedinstvenoj poziciji na samoj obali i vrhunskom kvalitetu, prepoznatljiv van crnogorskih granica. Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima, Pearl Beach Resort Vam nudi priliku na sledećoj poziciji:

Šef vešeraja

Uslovi:

  • Iskustvo u radu sa profesionalnim aparatima u vešeraju (veš mašine, sušilice, valjak za peglanje veša, pegla)
  • Visok stepen urednosti u radu
  • Visok stepen radne efikasnosti
  • Visok stepen ozbiljnosti i odgovornosti
  • Timski orjentisana
  • Vrijedna
  • Fleksibilna i odgovorna
  • Posvećenost i spremnost za dodatno zalaganje i napredovanje

Opis posla:

  • Upravlja radom vešeraja
  • Odgovara za kvalitetnu organizaciju svih poslova u vešeraju
  • Dodjeljuje radne zadatke zaposlenima i lično učestvuje u obavljanju istih
  • Vodi dio administracije koji se odnosi na vešeraj (uredno vođenje evidencije o potrošnji materijala u vešeraju)
  • Kontroliše tačnost podataka u vezi sa ulazom i izlazom robe
  • Kontrola zaduženja uniformi, peškira, posteljine
  • Organizuje da se proces pranja, sušenja, peglanja što efikasnije završi
  • Organizuje ručno pranje materijala koje je nemoguće prati u mašinama
  • Održavanje higijene vešeraja
  • Ažurna komunikacija sa šefovima ostalih sektora
  • Odgovara za cjelokupan rad vešeraja

ZAPOSLENIMA NUDIMO:

  • Atraktivnu zaradu
  • Poslovno usavršavanje
  • Rad u dinamičnom i prijateljskom okruženju
  • Mogućnost cjelogodišnjeg angažmana za najbolje kandidate
  • Smještaj, hranu, naknadu za troškove prevoza

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa, svoj CV mogu proslijediti na e-mail adresu: hr@pearlbeachresort.me / kadrovi@vileoliva.com , putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili je donijeti lično u centralu “ŠAJO” grupe, 8.Mart br.36, Podgorica od 10h do 15h ili kancelariju Pearl Beach Resort-a, Čanj od 10h do 15h.
Za dodatne informacije, pozovite 068/822-932

Ukoliko želite da zaradite, steknete vrijedno iskustvo u renomiranom turističkom naselju “Pearl Beach Resort” u Čanju i provedete sezonu na moru, prijavite se i iskoristite JEDINSTVENU PRILIKU da postanete dio našeg tima!

Internet stranica: www.pearlbeachresort.me