Firma Via Paradiso doo raspisuje konkurs za sljedeću radnu poziciju:

Marketing menadzer
(m/ž)

Mjesto rada: Podgorica

Opis radnog mjesta:

  • Vođenje Instagram profila (planiranje i kreiranje sadržaja)
  • Vođenje Facebook stranice (planiranje i kreiranje sadržaja)
  • Usmjeravanje marketing operative
  • Planiranje plana i budžeta za oglašavanje i realizacija kampanja (Ads Manager, Google Ads)
  • Rad u Adobe programima za grafičku pripremu i doradu postova i fotografija
  • Saradnja i komunikacija sa partnerima i saradnicima
  • Osmišljavanje marketinških kampanja i njihova realizacija
  • Copywriting
  • Izrada mjesečnih i godišnjih izveštaja iz oblasti marketinga
Od vas očekujemo da:
  • Budete sposobni za rad u timu
  • Spremni ste za preuzimanje odgovornosti
  • Imate iskustvo u radu na istim ili sličnim pozicijama
  • Dobro poznajete pisani i govorni engleski jezik
  • Dobro poznajete rad u Microsoft Windows okruženju
  • Dobro poznajete rad u Adobe programima
  • Poznajete alate za oglašavanje i analitiku
Od kompanije Paradiso možete očekivati:
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Konstantan rast i razvoj
  • Obezbeđeno stručno usavršavanje
  • Zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vreme
  • Rad na izazovnim projektima

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili putem e-mail adrese: viaparadiso@t-com.me

Kandidati koji ne ispunjanju zadate uslove, neće biti uzeti u razmatranje prilikom procesa selekcije.