Kompanija GLORE MNE DOO je u potrazi za kompetentnim i motivisanim kandidatima za poziciju:

AGENT PRODAJE
OPIS POSLA:
  • Obilazak postojećih i potencijalnih kupaca, održavanje redovnih kontakata sa klijentima, aktivan rad na širenju prodajne mreže;
  • Prezentacija proizvoda, pružanje informacija i pomoć kupcima pri donošenju odluke;
  • Davanje ponuda korisnicima:
  • Praćenje statusa i rad na realizaciji porudžbina;
  • Praćenje tržišta i poslovanja konkurenata;
  • Priprema izveštaja o prodajnim aktivnostima.
OBAVEZNI USLOVI:
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač;
  • Poznavanje rada u Microsoft Office-u;
  • Odgovornost, ekspeditivnost i brzina reagovanja na potrebe klijenata;
  • Samostalnost u radu i spremnost za učenjem.
KARAKTERISTIKE KANDIDATA:
  • Komunikativnost, izražene prezentacijske i pregovaračke sposobnosti;
  • Ekspeditivnost i brzina reagovanja na potrebe klijenata;
  • Fleksibilnost, spremnost na timski rad i putovanja;
  • Preuzimanje odgovornosti za oblast svog rada;
  • Precizna i jasna komunikacija;
  • Umeće primanja i davanja izveštaja i povratnih informacija u toku rada;
  • Posvećenost postepenim unapređenjima poslovanja;
  • Zelja i potreba za ostvarivanjem rezultata;
  • Lojalnost i pripadnost firmi.
KOMPANIJA NUDI:
  • Odlične uslove rada, u stabilnom preduzeću sa više od 15 godina prisustva na tržištu;
  • Prilagođenu obuku i edukaciju za razvoj Vaše karijere za komercijalistu na terenu staklenog i keramičkog posuđa (posuđe je različitih stilova za dekorativne i upotrebne svrhe kako bi svojim jedinstvenim  dizajnom i kvalitetom postigli zadovoljstvo kupca);
  • Plansko uvođenje u posao i upoznavanje aktivnosti i zadataka uz postavljenog mentora;
  • Fiksna plata
POČETAK:
Odmah po završetku konkursa i izbora kandidata.

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu: danijela@gloreglass.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.
Kontakt telefon:
067133030