Good Job! Good Life!

The HeadHunter je kompanija koja se primarno bavi ljudskim resursima, savjetovanjem u vezi ljudskih resursa, podizanjem svijesti poslodavaca o značaju odsjeka ljudskih resursa u kompaniji.
The HeadHunter ima predstavnike sa kancelarijama u Crnoj Gori, Srbiji, Bosni i Hercegovini, Albaniji, Sjevernoj Makedoniji, na Kosovu, u Grčkoj, Njujorku i Teksasu (SAD).

Za potrebe našeg klijenta, knjigovodstvena agencija , objavljujemo oglas za poziciju:

POMOĆNI RADNIK U KNJIGOVODSTVU (m/ž)
Lokacija: Podgorica

Opis poslova koje će obavljati:
  • knjiženje ulaznih računa dobavljača
  • knjiženje izvoda banke
  • blagajna - vođenje blagajničkog dnevnika, knjiženje glavne blagajne
  • pomoć prilikom usaglašavanje knjigovodstvenog stanja sa dobavljačima
  • kopiranje dokumenata i pravilno odlaganje dokumentacije
  • pregled predračuna i komunikacija sa dobavljačima u vezi faktura koje nisu dostavljene
  • izrada tabelarnih pregleda na zahtev neposrednog rukovodioca
  • ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca
Opšti uslovi:
  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada na računaru
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na aministrativno-računovodstvenim poslovima
  • Potrebna znanja i veštine:
  • Timski rad i saradnja
  • Sposobnost brzog učenja i prilagođavanja promenama
  • Pouzdanost, preciznost i usresređenost na detalje
  • Ambicioznost i želja za učenjem, radom i usavršavanjem
  • Savjesnost, odgovornost i preciznost u radu
Ukoliko želite da budete dio našeg tima, pošaljite nam svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili pošaljite Vaš CV na email: snenikagencypg@gmail.com

Kontakt broj: 067 254 109