Za potrebe našeg Klijenta, kompaniju Creative Group Aquarius d.o.o., tražimo motivisanu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Klijent servis direktor
Mjesto rada:
Podgorica
Opis posla:
  • Izrada godišnjih planova komunikacije za svakog klijenta pojedinačno u skladu sa zadatim ciljevima
  • Implementacija i koordinacija relevantnih aktivnosti kako bi se ostvarili zadati ciljevi
  • Odabir adekvatnih kanala komunikacije u cilju uspješnog realizovanja prethodno definisanih godišnjih planova komunikacije
  • Koordinacija komunikacionih aktivnosti na spoljašnjim i unutrašnjim digitalnim i interaktivnim medijskim kanalima u cilju adekvatnog prezentovanja brendova klijenata
  • Temeljno razumijevanje potreba i zahtjeva klijenata i priprema prilagođenih rješenja
  • Upravljanje produkcijom marketinških sadržaja u skladu sa individualnim potrebama klijenata
  • Tumačenje tržišnih trendova i ishoda projekata
  • Praćenje aktuelnih marketinških trendova
  • Razvijanje i održavanje pozitivnih odnosa sa klijentima
  • Razvijanje dugoročnih partnerskih odnosa sa lokalnim medijima
Zahtjevi:
  • Najmanje 3 godine iskustva u komunikacijama ili medijima, prednost uredništvo ili menadžment u dinamičnom radnom okruženju
  • Univerzitetska diploma iz marketinga, komunikacija, ekonomije i/ili srodne discipline
  • Razumijevanje nacionalnog medijskog pejzaža
  • Široko znanje o produkciji (fotografija, video produkcija, događaji uživo)
  • Izvanredno znanje engleskog jezika (poželjno poznavanje i drugih stranih jezika)
  • Izuzetne komunikacione i interpersonalne sposobnosti
  • Razvijene vještine upravljanja vremenom i prezentovanja
  • Proaktivnost i preuzimanje inicijative
  • Vozačka dozvola B kategorije
Benefiti:
  • Rad u ugodnoj atmosferi
  • Dobri radni uslovi

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju, molimo Vas da se prijavite putem linka: