Pearl Beach Resort**** je crnogorski renomirani resort koji je, zahvaljujući jedinstvenoj poziciji na samoj obali i vrhunskom kvalitetu, prepoznatljiv van crnogorskih granica. Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima, Pearl Beach Resort  Vam nudi priliku na sledećoj poziciji:

Agent prodaje

Opis posla:

  • Odgovaranje na mejlove
  • Odgovaranje na pozive
  • Ažurno praćenje rezervacija
  • Evidentiranje istih i obavještavanje supervizora o broju napravljenih rezervacija

Uslovi:

  • Organizacijske i komunikacijske vještine
  • Preciznost i sistematičnost
  • Timski orjentisana osoba
  • Vrijedan/a
  • Fleksibilna i odgovorna osoba
  • Poznavanje rada na računaru
  • Visoka odgovornost u obavljanju radnih zadataka
  • Poznavanje engleskog ili ruskog jezika
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

ZAPOSLENIMA NUDIMO:

  • Atraktivnu zaradu
  • Poslovno usavršavanje u oblasti ugostiteljstva
  • Rad u dinamičnom i prijateljskom okruženju
  • Smještaj i hranu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa, svoj CV mogu proslijediti na e-mail adresu: hr@pearlbeachresort.me ili pozivom na broj 069/ 330 – 520.

Ukoliko želite da zaradite, steknete vrijedno iskustvo u renomiranom turističkom naselju “Pearl Beach Resort” u Čanju i provedete sezonu na moru, prijavite se i iskoristite JEDINSTVENU PRILIKU da postanete dio našeg tima!

Internet stranica: www.pearlbeachresort.me