Privredno društvo ,,LSG” d.o.o.  Bar raspisuje oglas za radno mjesto:

PR MENADŽER/KA

Opis posla:
  • Pisanje promotivnih tekstova i saopštenja
  • Osmišljavanje, izrada prezentacija i pregovaranje o medijskoj saradnji i medijskim sponzorstvima
  • Ostvarivanje saradnje sa svim sredstvima javnog informisanja
  • Istraživanje stavova i potreba određenih ciljnih grupa
  • Kreiranje, planiranje i realizacija promotivnih događaja, njihova pokrivenost u medijima, copywriting
  • Kreiranje, planiranje i realizacija pojedinačnih kampanja u okviru organizacije
  • Informisanje i savetovanje menadžmenta
  • Organizacija i moderiranje press konferencija
  • Zakazivanje intervjua, brifovanje i pisanje izjava za menadžment organizacije
  • Stalna komunikacija i odgovaranje na pitanja novinara
  • Moderiranje press konferencija i drugih važnih događaja u okviru organizacije
Uslovi:
  • VSS
  • Radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji minimum 3 godine
  • Poznavanje engleskog jezika (poželjno: poznavanje ruskog jezika)

Profil traženog kandidata:
  • Preduzimljivost i organizovanost
  • Energičnost, sposobnost pregovaranja
  • Motivisanost i spremnost za rad u timu
  • Stabilnost, strpljivost i fleksibilnost
  • Visok nivo profesionalizma i lojalnost

Prijavu koja se sastoji iz CV-a i propratnog pisma (na crnogorskom jeziku) poslati na e-mail adresu: info@likosoho.com putem opcije KONKURIŠITE ZA OGLAS.
Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.