Vertigo Montenegro doo - ovlašćeni zastupnik i distributer brendova: Intesa, Malizia, Genera,Economic, Glicemille, Mil Mil, Unikatoy, Adriatic, Volta, Bros, Diplo, Tosama, Fitstep, Vega, Cavendish&Harvey, Compass, Globus … raspisuje oglas za radno mjesto:

ASISTENT PRODAJE

Uslovi:

  • Minimum SSS/ VSS je prednost;
  • Visok stepen motivacije i angažovanosti;
  • Posjedovanje dobrih organizacionih sposobnosti;
  • Timska orijentacija i sposobnost za preuzimanje inicijative;
  • Napredno vladanje MS Office paketom (posebno Excel);
  • Znanje engleskog jezika
  • Prednost će imati kandidati koji imaju iskustva na istim ili sličnim poslovima.
  • Posjedovanje važeće vozačke dozvole B kategorije, iskustvo u vožnji.

Opis posla:

  •  Asistiranje u radu sa prodajom i logistikom na poslovima:
  •  unapređenja prodaje i logistike
  •  unapređenja saradnje sa klijentima
  •  praćenja rezultata
  •  analize tržišta
  •  planiranja prodajnih aktivnosti
  •  ažuriranja i rada na dokumentaciji –prodaja, nabavka

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).