Ukoliko si bečelor ili specijalista informacionih tehnologija, a privlači te dinamičan posao, imamo otvorenu poziciju za tebe! Mercator-CG, jedan od vodećih maloprodajnih lanaca u zemlji, raspisuje oglas za radno mjesto:

Software developer za rad u Službi aplikativne podrške (m/ž)
Lokacija:
Podgorica

Opis posla:

  • Implementira  i integriše nova aplikativna rješenja iz oblasti Retail-a i Supply Chain-a;
  • Razvija i održava interno razvijene web, mobile, desktop i cloud aplikacije;
  • Operativno održava sisteme poslovnih aplikacija;
  • BI support (BI interfejsi, Reporting support);
  • Odgovoran je za razvoj i održavanje interfejsa (Base-to-Base, XML, Servisi);
  • Dizajnira  i razvija ETL procese i procedure;
  • Daje prijedloge i sugestije za unapređenje rada službe;
  • Odgovoran je za ispravno funkcionisanje opreme koju održava i sistema na kojima radi;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.

Uslovi posla:

  • VSS/ VII stepen (informacione tehnologije);
  • 2 godine radnog iskustva na sličnim ili istim poslovima;
  • Obavezno odlično poznavanje TSQL programskog jezika (MSSQL, ORACLE);
  • Poznavanje i korišćenje ETL tehnologije. Iskustvo u analiziranju, dizajniranju, automatizaciji i optimizaciji ETL i BI procedura je prednost;
  • Poznavanje objektno orijentisanog programiranja, preferirano Microsoft tehnologija (.NET, MVC, C#, Azure, Java script);
  • Obavezno dobro poznavanje XML-a i Web-oriented servisa;
  • Poželjno poznavanje  Retail i Supply Chain poslovnih procesa;
  • Odgovoran odnos prema poslu i radnim zaduženjima;
  • Saradljivost i fleksibilnost.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: ljudski.resursi@mercator.me  ili pozivom na broj telefona 020 449 012.

Biće pozvani samo kandidati koji uđu u uži krug.