Nova šansa za Vaš razvoj i karijeru!
Kompanija Prime Consulting d.o.o. koja posluje u oblasti proizvodnje i distribucije najpoznatijih svjetskih brendova koji su namijenjeni za Horeca sektor, traži ambicioznu, odgovornu, samoinicijativnu i komunikativnu osobu sa liderskim vještinama i istančanim smislom za prodaje i realizaciju dogovorenog! Ukoliko ste u stanju da uspješno vodite posao, ukoliko volite da napredujete i rastete sa firmom, a uz to i podučavate i inspirišete druge, prijavite se:

Senior komercijalista / Menadžer prodaje

Lokacija: Podgorica

Opis posla:
  • Saradnja, komunikacija i obilazak 50-70 kupaca (hotela, restorana, poslastičarnica, kompanija).
  • Izveštavanje nadređenog o ostvarenim rezultatima i budućim planovima
  • Kontrola snabdijevanja klijenata prodajnim asortimanom
  • Odgovornost za postizanje mjesečnog, kvartalnog i godišnjeg plana prodaje
  • Posjećivanje postojećih  kupaca i pospiješivanje saradnje I unapređenje odnosa sa njima
  • Projektovanje očekivanog obima prodaje i uvoza za postojeće i nove proizvode
  • Razvoj  i unapređenje prodajne strategije, pronalazak novih kupaca I građenje odnosa sa njima
  • Ažurno i tačno obaveštavanje klijenata o svim informacijama o proizvodima i uslugama firme
  • Priprema i izrada izveštaja o stepenu realizacije nedeljno, mesečno, kvartalno i godišnje postavljenih planova promotivnih akcija i troškova
  • Praćenje i analiza prodaje u hotelima i restoranima u cilju monitoringa i predlaganja korekcije asortimana
Uslovi:
  • VSS
  • Radno iskustvo minimum dvije godine u sektoru HoReCa
  • Iskustvo rada u Programu Pantheon
  • Prethodno radno iskustvo u prodaji i pregovaranju
  • Dobro / napredno poznavanje rada na računaru
  • Spremnost na prekovremeni rad u sezoni
  • Vozačka dozvola B kategorije
Profil traženog kandidata:
  • Sposobnost upravljanja i organizovanja poslovnih procesa i projekata
  • Inicijativa i inovativnost u radu
  • Sposobnost prenošenja znanja, izgradnje i motivisanja ljudi i tima
  • Posvećenost poslu i razvoju kompanije
  • Dobre komunikativne sposobnosti
  • Dobra lična organizacija vremena i rad u kratkim rokovima
  • Želja za napredovanjem u organizaciji, stalno usavršavanje
  • Odgovornost, lojalnost I sistematičnost u radu
Benefiti:
  • Dobri uslovi rada i mogućnost dobre zarade
  • Mogućnost zaposlenja na duži vremenski period
  • Edukcije u akademija i proizvodnjama u inostranstvu
  • Bonusi po ostvarenim performansama
Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete:
kristijan.kolakovic@gmail.com

Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove.