Kompanija HR Partners za klijenta koji ima predstavništvo u Crnoj Gori traži mladu, ambicioznu i prosperitetnu osobu za poziciju predstavnika prodaje u sektoru građevinarstva.

 GRAĐEVINSKI INŽENJER
(TECHNICAL SALES REPRESENTATIVE)

Opis posla:

  • Unaprjeđivanje prodaje kroz istraživanje i identifikovanje tržišta;
  • Potraga za novim klijentima
  • Analiziranje potreba klijenata i savjetovanje klijenata o prodajnim uslugama;
  • Aktivno rješavanje različitih zahtjeva klijenata;
  • Nadgledanje toka prodaje;
  • Aktivno terensko obilaženje svih gradilišta na nivou Crne Gore, u cilju praćenja aktivne prodaje;
  • Odgovaranje na zahtjeve klijenata za održavanje, zamjenu, upotrebu proizvoda;
  • Inicijativan i proaktivan pristup u cilju usavršavanja prodaje u oblasti građevinarstva.

Uslovi:

  • Građevinski inženjer (Visoka ili Viša stručna sprema);
  • Min. 2 godine radnog iskustva u građevinarstvu;
  • Radno vrijeme 8h dnevno;
  • Obezbijeđena obuka od strane poslodavca;
  • Rad na terenu i rad od kuće;
  • Fleksibilnost kandidata za putovanja;
  • Svi putni troškovi su refundirani od strane poslodavca.

Benefiti:

  • Prilika za konstantno usavršavanje i rast u kompaniji u oblasti građevinarstva;
  • Službeni automobil i telefon;
  • Rad u internacionalnom timu;
  • Predstavnik firme na crnogorskom tržištu.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, prijavu sa biografijom možete poslati na mail adresu: masa.kljajevic@hrpartners.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS i možete nazvati na broj telefona: +382 69 119 109, radnim danima 8h - 16h