Kompanija HR Partners za klijenta– vodećeg distributera građevinskog materijala na tržištu, traži šefa magacina.

ŠEF VELEPRODAJNOG MAGACINA

Lokacija: Kotor

Broj izvršilaca: 1

Početak rada: što prije

Opis posla:

  • Kontrola i pregled magacina (ispravnosti robe i higijene kruga);
  • Određivanje prioriteta u utovaru i isporuci robe;
  • Dopuna maloprodaje u vezi prebačaja VP u MP (redovna i vanredna tokom dana);
  • Primanje naloga od prodaje;
  • Rješavanje vanrednih situacija;
  • Reklamacija pri zapremanju i otpremanju robe;
  • Reklamacija pri povraćaju isporučene robe;
  • Odustajanju od robe;
  • Pogrešna dostavljena roba - pravljenje zapisnika;
  • Otklanjanje svih zastoja.

Uslovi:

  • Stručna sprema VS ili VSS;
  • Odlično poznavanje magacinskog poslovanja;
  • Rad na računaru;
  • Obavezno iskustvo na sličnim pozicijama;
  • Puno radno vrijeme.

Benefiti:

  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja;
  • Rad u velikom timu;
  • Rad u stabilnoj, dinamičnoj i sigurnoj firmi.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, prijavu sa biografijom možete poslati na mail adresu: masa.kljajevic@hrpartners.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS i možete nazvati na broj telefona: +382 69 119 109, radnim danima 8h - 16h