Jedan od vodećih distributera kancelarijskog materijala u Crnoj Gori, raspisuje oglas za poziciju Računovođa u finansijama. Ukoliko ste u potrazi za novim profesionalnim izazovima, imate razvijene organizacione sposobnosti i kreativni ste, prijavite se za poziciju:

Računovođa u finansijama
Mjesto rada: Radanovići
Broj izvršilaca: 1

Opis posla:

  • Knjiženje poslovne dokumentacije u glavnoj knjizi i pomoćnim knjigama
  • Obračun zarada i drugih ličnih primanja
  • Kontrola računovodstvenih i pomoćnih evidencija
  • Ostali administrativni poslovi u vezi sa računovodstvom
  • Prednost je posjedovanje iskustva i odgovarajućih sertifikata.

Uslovi:

  • Stručna sprema: VSS
  • Minimum dvije godine radnog iskustva
  • Posebna napomena: poželjno poznavanje rada u programu DLD

Profil traženog kandidata:

  • Odlične organizacione sposobnosti;
  • Preciznost i analitičnost;
  • Inicijativa i proaktivnost.

Benefiti:

  • Mogućnost dobre zarade
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u stabilnoj kompaniji

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete: andrija.draganic@hrpartners.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Rok za prijavu: 28.10.2021.
Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove.