The HeadHunter je kompanija koja se primarno bavi ljudskim resursima, savjetovanjem u vezi ljudskih resursa, podizanjem svijesti poslodavaca o značaju odsjeka ljudskih resursa u kompaniji.

The HeadHunter ima predstavnike sa kancelarijama u Crnoj Gori, Srbiji, Bosni i Hercegovini, Albaniji, Sjevernoj Makedoniji, na Kosovu, u Teksasu (SAD).

Za potrebe našeg klijenta, kompaniju iz oblasti energetike i IT, sa kancelarijama  u Podgorici, objavljujemo oglas za poziciju:

BID Manager

Opis poslova:

  • Obrada konkursnih dokumentacija i zahtjeva za ponudu, po zahtjevima krajnjeg korisnika;
  • Briga o opštim uslovima dokumentacije (zakonska usklađenost, reference, rokovi, prikupljanje potvrda, određivanje ISO sertifikata i sl.);
  • Izvještavanje rukovodstva na bazi precizne analize konkursnih zahtjeva;
  • Organizacija i rukovođenje pripremom ponuda u saradnji sa drugim pozicijama, a u skladu sa tehničkim i komercijalnim zahtjevima krajnjeg korisnika;
  • Predaja tenderske dokumentacije;
  • Priprema žalbi i odgovora na žalbe;
  • Pregled portala javnih nabavki i ostalih dostupnih portala za dokumentaciju;
  • Unos podataka u CRM, iz domena rada;
  • Praćenje zakonske regulative u oblasti javnih nabavki;
  • Obavljanje i drugih poslova po nalogu rukovodioca ili Poslodavca.

Ukoliko želite da budete dio našeg tima, pošaljite nam svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: cv@theheadhunter.com