Kompanija HR Partners Budva za klijenta u Tivtu traži konobara i glavnog konobara za godišnju poziciju. Početak rada odmah.

GLAVNI KONOBAR/KONOBAR

OPIS POSLA

  • preuzimanje porudžbina od gostiju na ljubazan način
  • pozdravljanje svih gostiju na prijateljski i srdačan način
  • rješavanje žalbi gostiju i podnošenje izvještaja o žalbi menadžeru
  • efikasna komunikacija na svim nivoima na najprikladniji način
  • održavanje komunikacije sa osobljem kuhinje da bi imao/la informacije u vezi sa kuhinjskim poslom
  • provjeravanje i čuvanje dovoljne količine (soli, bibera, salveta, čistih zdjela); čisto, očuvano i spremno za usluživanje (provjereno od strane menadžera)
  • doček, primanje i predaja porudžbina, naplata, ispraćanje gostiju i održavanje standarda usluživanja u skladu sa procedurama u toj oblasti
  • sprovođenje bezbjedonosnih mjera u radu
  • korišćenje mašina i opreme u skladu sa uputstvima
  • pružanje pozitivnih informacija o uslugama restorana
  • poznavanje sadržaja jelovnika
  • učestvovanje u popisu robe

USLOVI

  • radno iskustvo na istoj poziciji min. 1 god.
  • poznavanje engleskog jezika
  • obezbijeđen jedan obrok tokom smjene
  • rad 8h nedjeljno
  • rad preko cijele godine
  • radnu dozvolu i papire obezbjeđuje poslodavac

BENEFITI

  • rad na prestižnoj lokaciji
  • rad u dinamičnom timu

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, prijavu sa biografijom možete poslati na mail: masa.kljajevic@hrpartners.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Kontakt telefon: +382 69 119 109