PANONKA GROUP je kompanija prepoznatljiva po distribuciji robe široke potrošnje kao i repromaterijala za poljoprivrednu proizvodnju. Preduzeće uspješno posluje od 1991. godine. Povodom proširenja obima poslovanja i djelatnosti raspisujemo konkurs za:

ŠEF MAGACINA – CENTRALNI MAGACIN

ZADUŽENJA I AKTIVNOSTI POZICIJE:

  • Evidencija i kontrola magacinskog poslovanja
  • Poznavanje kompletnog asortimana i karakteristika robe u magacinu, njihovog pravilnog skladištenja i potencijalnih rizika skladištenja
  • Kontrola ulaza i izlaza robe kao odgovorno lice
  • Održavanje i efikasnost u organizaciji magacinskog prostora
  • Poznavanje magacinskog i robno-materijalnog poslovanja

USLOVI:

  • Osnovno poznavanje rada na računaru (Excel, Word, Internet)
  • Obrazovanje: Minimum SSS, poželjno više
  • Kandidat mora biti sa min 30+ godina
  • Vozačka B kategorije minimum
  • Dobro zdravlje

Uslovi stimulativni, dugorocan angažman.

Prijave mozete slati putem sajta ili direktno na mail: karijera@panonka.com

Zainteresovani kandidati koji ispunjavaju navedene uslove mogu poslati svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Sve prijave će biti razmatrane u strogoj povjerljivosti, a samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).