Objekat Kafoteka (Cofee Home - Roastery), zbog potrebe širenja kapaciteta i otvaranja pržioničarsko-edukativnog centra traži ljude koji su spremni da uče i budu dio tima koji živi sa pričom kafe!

Raspisujemo konkurs za slobodno radno mjesto:

Radnik za pakovanje i doziranje kafe
(2 izvršioca)

Opis posla:

  • Potrebni radnici, studenti ili nezaposlena lica na poslovima za pakovanje kafe (mašine koje su koriste u procesu su poluautomatizovani/automatizovani sistemi)
  • Rad u magacinu
  • Rad na duže

Uslovi rada:

  • Poželjno radno iskustvo, ali nije neophodno.
  • Odgovornost, pedantnost, samoinicijativnost, brzina.
  • Radno vrijeme: Smjene 06-14h i 14-22h
  • Mjesto rada: ARTISAN ROASTERY DOO, Prva Proleterska 66

Ako ne volite kafu. Ako niste timski igrač. Ako niste odgovorni.
Onda ovo nije posao za Vas.

Za prijavu na konkurs molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: borko81c@gmail.com

Kontakt: 067 644 167 ili 069/666-909.