Ekskluzivni Hotel Dukley smješten u slikovitom zalivu sa prekrasnim privatnim plažama i zadivljujućim pogledom na Budvu i Bečiće, otvara vrata za mlade i ambiciozne ljude koji se žele dokazati i napredovati u karijeri.
Hotel Dukley raspisuje oglas za poziciju:

KUVAR

Opis posla:

  • Samostalno pripremanje svih vrsta jela u kuhinji
  • Učestvovanje u pripremi i obradi namirnica potrebnih za određeno jelo
  • Pripremanje obroka za goste i personal
  • Pridržavanje normativa i briga o racionalnoj upotrebi materijala
  • Vodi brigu o čistoći i higijeni kod spremanja jela
  • Vodi brigu o smještaju i čuvanju namirnica u kuhinj

Uslovi:

  • III/IV stepen kuvarski smjer
  • Najmanje dvije godine radnog iskustva na navedenoj poziciji u hotelima ili restoranina
  • Odgovoran, tačan, samostalan u radu i sistematičan pristup radu
  • Profesionalnost, odgovornost i ozbiljnost za rad u hotelu sa 5*

Benefiti:

  • Smještaj i hrana su obezbijeđeni.
  • Radne papire i dozvolu obezbjeđuje poslodavac
  • Fiksna zarada

Ukoliko smatrate da odgovarate navedenim uslovima, očekujemo Vašu prijavu na mail adresu:  hr@dukley.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS