Kompanija HR Partners International za svog renomiranog klijenta iz Budve traži kandidate za poziciju:

Barmen

Uslovi:

  • Znanje engleskog jezika
  • Minimum dvije godine iskustva na poziciji barmena
  • Profesionalnost, odgovornost i ozbiljnost za rad u hotelu sa 5*
  • Znanje pripreme kafa i različitih vrsta koktela

Benefiti:

  • Smještaj i hrana su obezbijeđeni
  • Radne papire i dozvolu obezbjeđuje poslodavac
  • Fiskna zarada
  • Dodatna stimulacija - tips i service charge

Opis posla:

  • Priprema hladnih i toplih napitaka, koktela, smutija
  • Praćenje rokova i pravilno skladištenje namirnica
  • Organizacija šanka
  • Vođenje brige o kvalitetu usluge na najvišem mogućem nivou

Poželjne karakteristike:

  • Ambiciozna osoba
  • Osoba spremna na rad pod pritiskom uz visoke zahtjeve
  • Kvalitetno pripremanje napitaka i posvećenost poslu

Za više informacija možete pozvati broj: 069/119-109
Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail: marina.neric@hrpartners.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.