Hotel Sato - Sutomore je hotel sa 4 zvjezdice koji se nalazi na samoj obali u pješačkoj zoni malog mediteranskog grada. Hotel se sastoji od 115 jedinica, kafe bara Lungo Mare, pansionskog restorana Mediteranneo, Sky Bara na 10 spratu hotela sa jedinstvenim pogledom na Barsku rivijeru. U blizini hotela se nalazi mnoštvo lokala, barova koji upotpunjuju ljetnji provod.

Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima, konkurišite na oglas za sljedeću poziciju:

Administrativni radnik

Opis posla:

  • Administrativni poslovi (vođenje, ažuriranje i arhiviranje poslovne dokumentacije), prijem i slanje pošte, razvrstavanje primljene dokumentacije
  • Knjiženje dnevnih izvoda
  • Obračun i knjiženje putnih naloga
  • Evidencija i knjiženje blagajne
  • Kadrovska evidencija: prijava i odjava zaposlenih, evidencija godišnjih odmora i bolovanja, izdavanje potvrda i rješenja zaposlenima
  • Prijem i preusmjeravanje  elektronske pošte, poslovna korespodencija (komunikacija sa klijentima, dobavljačima i saradnicima)
  • Izrada izvještaja i planova prema nalogu pretpostavljenog
  • Ažuriranje dokumentacije, popunjavanje i arhiviranje dokumenata
  • Korišćenje tehnike koju radni zadaci zahtijevaju (aparata za kopiranje, skenera i slično)
  • Odgovornost za nabavku kancelarijskog materijala i drugih dobara koji se troše na dnevnoj bazi
  • Slanje pošte i odlazak u banku

Osnovni uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje osnova knjigovodstva
  • Napredno poznavanje rada na računaru (Windows, MS Office, Internet)
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

*Smještaj i hrana su obezbijeđeni.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: hr@satoresort.com

Kontakt telefon za više informacija: 069/334-774 zvati od 08:00- 16:00 h