DPC Podgorica je full service agencija za dizajn i marketing, sa decenijskim iskustvom i širokim spektrom kreativnih projekata iza sebe. Naš fokus je primarno vezan za štampane medije ali se sve više širi ka digitalnim platformama. Radimo na mnogim državnim, kao i NVO projektima, a naši klijenti su internacionalne i lokalne kompanije sa kojima imamo uspješnu i dugogodišnju saradnju

DPC Podgorica raspisuje konkurs za slobodno radno mjesto:

OPERATER NA MAŠINI ZA DIGITALNU I PLOTER ŠTAMPU (m/ž)

Opis posla:

  • Priprema za štampu finalnih riješenja i puštanje file-ova u štampu
  • Štampa na digitalnim Xerox mašinama
  • Štampa na digitalnim Ricoh mašinama
  • Štampa velikih formata na ploteru
  • Komunikacija sa klijentima i logistička podrška pri isporuci materijala

Uslovi:

  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjno osnovno poznavanje Adobe paketa
  • Poznavanje engleskog jezika (osnovni nivo)
  • Poželjno prethodno radno iskustvo u digitalnoj ili ploter štampi

Nudimo Vam:

  • Redovnu mjesečnu zaradu
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja

Ukoliko ste zainteresovani molimo Vas da nam pošaljete svoju biografiju na e-mail adresu: info@dpc.co.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.