HR Partners je kompanija mladih entuzijasta koji već 12 godina kroče svoj put na regionalnom tržištu HR-a, uspješno servisirajući klijente ne samo u regionu, već i na drugim evropskim tržištima. Ono što nas čini svojim, jesu naše vrijednosti, naša posvećenost i orjentisanost na uspjeh i zadovoljstvo. Ukoliko se prepoznaješ u svemu ovome, imaš iskustvo u regrutaciji i selekciji, komunikaciji i pregovaranju sa klijentima i kandidatima, možeš biti dio našeg posvećenog tima. Tražimo nove kolege, iskusne, pozitivne, kreativne, posvećene, otvorene za različite ljude, klijente, tržišta i koji prije svega sa sobom nose dobru energiju. Ukoliko volite različitosti, dinamično i raznovrsno okruženje, ukoliko ste spremni na suočavanje sa izazovima, možete se prijaviti na naš poziv:

Regruter / Senior regruter

(u sektoru ljudskih resursa)

Lokacija: Podgorica

Opis posla:

  • Samostalno sprovođenje procesa regrutacije i selekcije kandidata
  • Samostalno vođenje klijenata i rad na akviziciji novih
  • Upravljanje drugim regruterima u zemlji i regionu
  • Kontinuirana komunikacija sa klijentima i definisanje njihovih zahtjeva
  • Kreiranje profila poželjnog kandidata u saradnji sa klijentom
  • Unapređivanje kanala regrutacije
  • Sprovođenje intervjua i testiranja u cilju procjene kandidata
  • Kreiranje opisa poslova i oglašavanje
  • Provjera referenci kandidata
  • Prezentacija kandidata klijentu
  • Učestvovanje u finalnom odabiru zajedno sa klijentom
  • Pripremanje ponuda za klijente
  • Prodaja i prezentacija usluga HR kompanije
  • Ažuriranje i proširenje baze kandidata
  • Nedjeljno i mjesečno izvještavanje
  • Drugi poslovi po nalogu menadžera

Uslovi:

  • VSS – Društvene ili humanističke nauke
  • Obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje engleskog jezika je obavezno
  • Odlično poznavanje MS Office paket

Profil traženog kandidata:

  • Usmjerenost na rezultat
  • Istrajnost i doslednost
  • Kontrola stresa i efikasno upravljanje vremenom
  • Proaktivnost i snalažljivost
  • Adaptibilnost
  • Menadžerske vještine
  • Pozitivan i vedar duh

Nudimo Vam:

  • Rad u podsticajnom, mladom okruženju u kojem se kontinuirano razvijate
  • Mogućnost za profesionalno usavršavanje i pohađanje brojnih treninga i edukacija
  • Mogućnost za upoznavanje i korišćenje svetski priznatih HR alata
  • Rad u kompaniji koja se konstantno širi i napreduje
  • Rad na lokalnom, regionalnom i zapadno-evropskom tržištu

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na E-mail adresu: posao@hrpartners.me sa naznakom za koju poziciju konkurišete ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.