Kompanija HR Partners raspisuje konkurs za poziciju:

Pizza majstor (m/ž)

Opis posla:

  • Piprema i pečenje različitih vrsta kora za pizzu;
  • Piprema sosa za pizzu;
  • Pečenje pica u električnoj peći;
  • Kontrola primjene normativa kod pripreme proizvoda;
  • Odgovornost za urednost i čistoću kuhinje, njenog inventara i njenog osoblja;
  • Učešće u radu sa ostalim osobljem kuhinje, kao i podučavanje pomoćnog osoblja.

​Uslovi:

  • SSS u odgovaraćujoj oblasti;
  • Minimum 3 godina radnog iskustva na istoj poziciji;
  • Spremnost na sezonski obim posla;
  • Samostalnost u radu.

Profil kandidata:

  • Efikasna, vrijedna, odgovorna osoba, posvećena radu;
  • Osoba upoznata sa dinamikom rada u periodu ljetnje sezone;
  • Koordinaciono sposobna osoba.

Benefiti:

  • Mogućnost dobre zarade;
  • Smještaj i hrana obezbijeđeni;
  • Radnu dozvolu i papire obezbjeđuje klijent.

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom možete poslati na E-mail adresu: marina.neric@hrpartners.me, sa naznakom na koju poziciju konkurišete ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Broj telefona:
+382 69 203 096