Primorje hotels & restaurants AD Tivat raspisuje konkurs za poziciju:

 Spasilac na plaži

Opis posla:

  • Briga o sigurnosti kupača;
  • Preventivno djelovanje na plaži;
  • Pružanje prve pomoći i spašavanje života na plaži;
  • Korišćenje opreme i sredstava za izvlačenja i spašavanja utopljenika;
  • postavljanje ležaljki na plaži, podizanje i spuštanje suncobrana, donošenje čistih peškira i odnošenje prljavih, poravnanje ležaljki i stolova na kraju radnog dana te održavanje čistoće oko prostora plaže;
  • Briga o sigurnosti na plaži;
  • Pružanje uljudne i profesionalne usluge u svakom trenutku;
  • Pružanje svih informacija gostima hotela;
  • Osigurava da se mjesto rada kao i prostor koji ga okružuje održava čistim čitavo vrijeme.

Uslovi:

  • Organizacione i komunikacijske vještine;
  • Usmjerenost na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju;
  • Visok nivo odgovornosti u obavljanju radnih zadataka;
  • Sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu;
  • Stručna sprema : - Licenca / Sertifikat Crvenog krsta spasilac na otvorenim vodama;
  • Vještine - Brzina, spretnost.

Što nudimo:

  • Posao u inovativnom i podsticajnom okruženju;
  • Smještaj i dva obroka (doručak + 1 topli obrok);
  • Osigurana je radna odjeća i obuća;
  • Naknada troškova zdrastvenog pregleda.

Vrsta zaposlenja:

  • Sezonski sa mogućnošću produžetka radnog odnosa na određeno vrijeme

Svi zainteresovani kandidati, koji smatraju da ispunjavaju uslove, mogu poslati CV na e-mail: info@hotelpalma.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS