Jedan od vodećih distributera robe široke potrošnje sa izuzetno razvijenom maloprodajnom mrežom u Crnoj Gori, raspisuje oglas za poziciju asistenta u marketingu. Ukoliko ste u potrazi za novim profesionalnim izazovima, imate razvijene organizacione sposobnosti i kreativni ste, prijavite se za poziciju:

Trade Marketing Referent

Lokacija: Podgorica

Opis posla:

  • Praćenje i analiza potreba tržišta
  • Učešće u izradi marketing planova i strategije nastupa na tržištu
  • Briga o sprovođenje marketing strategije i marketing aktivnosti kompanije
  • Aktivan rad sa dizajnerima, agencijama i štamparijama u pripremi materijala
  • Učešće u definisanju načina isticanja redovnih i promotivnih cijena i implementaciji u maloprodajnoj mreži
  • Koordinisanje sa internim saradnicima u izradi kataloga, letaka i ostalog štampanog materijala u skladu sa korporativnim standardima
  • Vođenje evidencije i praćenje zalihe POS materijala u LDC-u i kroz MPO
  • Učestvovanje u organizaciji programa loyalnosti za potrošače i vrši kontrolu sprovođenja
  • Učestvovanje u planiranju aktivnih prodaja i vodi računa o implementaciji
  • Osmišljavanje i predlaganje aktivnosti za unapređenje prodaje
  • Pripremanje izveštaja o marketinškim aktivnostima i druge vrste izvještaja
  • Praćenje trendova u tehnologiji razvoja i korišćenje savremenih alata

Uslovi:

  • VSS
  • Minimum 2 godine na poslovima u marketingu
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket)

Profil traženog kandidata:

  • Izražena komunikativnost i sklonost ka timskom radu
  • Samoinicijativnost i profesionalnost
  • Visoke organizacione sposobnosti
  • Dobar osećaj za procjenu potreba potrošača
  • Kreativnost, energija i entuzijazam za osmišljavanje i realizaciju kampanja
  • Spremnost na stalno usavršavanje

Benefiti:

  • Mogućnost dobre zarade
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u stabilnoj kompaniji

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete: posao@hrpartners.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Rok za prijavu: 10.05.2021. godine
Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove.