Renomirani poslodavac raspisuje konkurs za poziciju:

Menadžer prodaje (m/ž)

Zaduženja i aktivnosti pozicije:

  • Komunikacija sa klijentima – kupcima
  • Zakazivanje i održavanje sastanaka sa potencijalnim novim kupcima
  • Izrada ponuda i računa
  • Prezentacija proizvoda i servis
  • Kreiranje i realizacija prodajnih planova – analiza tržišta
  • Priprema nedjeljnih i mjesečnih izvještaja
  • Kompletna briga o prodajnom procesu, od ponude do naplate
  • Odlična prilika za odgovorne i zainteresovane kandidate, bez obzira na radno iskustvo

Uslovi:

  • Podrazumijevamo da kandidat dobro poznaje rad na računaru (Word, Excel, Internet)
  • Dinamična i fleksibilna osoba
  • Očekujemo profesionalno ophođenje sa klijentima i kolegama
  • Viša/visoka stručna sprema
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Vještine profesionalne komunikacije i vještine prodaje
  • Spremnost na visoke standarde rada, inicijativa i odlučnost

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.