Hotel „Aleksandar“ u Rafailovićima posluje u sklopu kompanije „Klikovac“. Cilj hotela je da svim svojim gostima pruži najbolju moguću uslugu. S tim u vidu, angažujemo ljude koji njeguju iste vrijednosti kao mi jer u našoj kompaniji vjerujemo u saradnju, povjerenje i uzajamno poštovanje.

Hotel „Aleksandar“ oglašava slobodnu radnu poziciju:

Šanker/ica

Opis posla:

  • Vrši izdavanje pića na osnovu narudžbi i kasa blokova konobara;
  • Održava čistoću točionice i inventara u njoj;
  • Obavlja sve druge poslove oko pripreme točionice pića za normalno poslovanje;
  • Stara se o asortimanu pića sa obavezom da u točionici budu zastupljena sva pića koja se nalaze u vinskim kartama i drugim cjenovnicima;
  • Po završenom poslu dužan je da složi oprane čaše u plakar;
  • Vodi dnevnu knjigu šanka i utvrđuje dnevni finansijski promet putem popisa i obračuna u pomenutoj knjizi šanka;
  • Odgovoran je za cjelokupno poslovanje točionice pića, za prijem i kontrolu blokova koje dobija od konobara, za izdatu robu;
  • Pomaže po potrebi konobarima.

Uslovi:

  • Radno iskustvo godinu dana na istim ili sličnim poslovima;
  • Znanje engleskog jezika;
  • Fleksibilnost, odgovornost.

Zaposlenima obezbijeđeni smještaj i dva obroka.

Zainteresovane kandidatkinje/kandidati mogu poslati svoje biografije na mail adresu: hr@klikovac.me i na sasa.drljevic@klikovac.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Informacije se mogu dobiti na telefon: 067 600 217.